LUKÁŠ KLUS

RE/MAX Elite Reality 2


O MNĚ A REALITÁCH

Nabízím Vám jako ředitel kanceláře profesionální a férový přístup při prodeji Vaší nemovitosti. Spolu s mým realitním týmem děláme vždy víc než jsou naše povinnosti. Mým cílem je, abyste měli co nejméně starostí a obchod pro Vás dopadl co nejlépe.
Již 8 let se specializujeme na prodej za nejvyšší možnou cenu formou AUKCE.
Umíme vyřešit i rychlý odkup nemovitosti za výhodnou cenu.
Zavolejte, rád se s Vámi setkám nad společnou zakázkou.

Od roku 2008 jsem se svým týmem zobchodoval stovky případů a získal tak spoustu spokojených klientů, přátel a kamarádů, kteří mě dále doporučují. Také jsem získal mezinárodní ocenění TOP CLUB Gold , kde jsou ti nejlepší makléři z RE/MAX ČR.

Řeším rychlý odkup nemovitostí za férové ceny.

Vše vyřídím za Vás:

stanovení reálné prodejní ceny

prodej za nejvyšší možnou reálnou tržní cenu

úspěšně navyšuji prodejní cenu o 10-15% díky prodeji formou aukce

zajistím kompletní marketing nemovitosti

příprava veškerých smluv advokátem

uložení kupní ceny do advokátní úschovy

pomoc při přepisu elektřiny, vody, plynu atd.

zastupování klienta v jednání s bytovým družstvem

pomoc při řešení exekucí, převodů hypoték atd.

zajistím Vám ZDARMA kompletní financování


U nás se nemusíte obávat o své finance. Naši advokátní kancelář akreditovala centrála RE/MAX ČR jako důvěryhodnou. Navíc naše kancelář i AK má pojištění profesní odpovědnosti.

TÝM LUKÁŠE KLUSE


Postaráme se o kompletní a profesionální servis

Lukáš Klus a jeho tým

Klára Zbránková

+420 733 373 964

V našem týmu zařizuji kompletní přípravu a zpracování zakázek, komunikaci se zákazníky - termínování prohlídek, zasílání dodatečných informací k nemovitostem, přípravu rezervačních, kupních a depozitních smluv s právní kanceláří, přepisy energií, jednání a konzultace se zákazníky, daňová přiznání.

Petr Kavan

+420 777 060 410

V našem týmu se věnuji komunikaci se zákazníky, prohlídkám vybraných nemovitostí, zasílání dodatečných informací k nemovitostem, konzultacím k přípravě rezervačních, kupních a depozitních smluv s klienty.

Lukáš Dulava

+420 731 633 328

V našem týmu se věnuji komunikaci se zákazníky, prohlídkám vybraných nemovitostí, zasílání dodatečných informací k nemovitostem, konzultacím k přípravě rezervačních, kupních a depozitních smluv s klienty.

NEMOVITOSTI MAKLÉŘE NEMOVITOSTI KANCELÁŘE REALITNÍ RÁDCE

LUKÁŠ KLUS

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.