ROSTEME, PŘIDEJTE SE K NÁM

NEJSME JEN REALITKA, JSME MÍSTEM PRO MAKLÉŘE, KDE MOHOU PROSPEROVAT. JSME KANCELÁŘ, KTERÁ MÁ DVEŘE OTEVŘENÉ PRO VŠECHNY, KTEŘÍ OPRAVDU CHTĚJÍ NĚCO DOKÁZAT.

RE/MAX Elite Reality 2


PROČ PRÁVĚ S NÁMI?


STABILITA

Zázemí stabilní společnosti působící ve více než 100 zemích světa.

PROSPERITA

Nadstandardní výdělky díky motivačnímu systému ohodnocování.

KNOW-HOW

V naší RE/MAX Akademii Vás naučíme vše, co makléř potřebuje.

REPREZENTATIVNÍ PROSTORY

Reprezentativní a plně vybavené kanceláře.

PODPORA KANCELÁŘE

Právní a marketingová podpora, neomezené tarify, zvýhodněný operativní leasing.

FLEXIBILITA

Buďte pány svého času a sami si určujte pracovní dobu.

Jsme stabilní kancelář

Jsme stabilí kancelář, se silným zázemím v celé síti RE/MAX. O zkušenosti se s Vámi rádi podělíme a ve spojení s RE/MAX Akademii se z Vás stane certifikovaný makléř. Časem můžete být  skutečnou autoritou v oboru.

Asistent makléře

Naučte se realitní řemeslo přímou spolupráci s profesionály. Pro pracovité je stabilní příjem zajištěn. Nabízíme více variant spolupráce. Pro více informací nás kontaktujte – do textu připište asistent makléře.

PRÁCE REALITNÍHO MAKLÉŘE?


MĚLI BYSTE ...


Nezáleží na tom, jestli jste čerstvě dokončil školu, jste maminka po mateřské, máte pár let do důchodu, nebo jste ředitel základní školy. Práce realitního makléře je vhodná pro každého, komu to myslí a nebojí se práce. Stačí, když budete mít pár základních předpokladů a vše ostatní Vás doučíme.

Mít ochotu naučit se novým věcem.

Rádi jednat s lidmi.

Přemýšlet v souvislostech.

Být komunikativní a loajální.

ZÍSKÁTE ...


Plat makléře je určitě jednou z hlavních výhod tohoto zaměstnání, protože dobrý realitní makléř vydělává násobky běžného platu. My ale věříme, že hlavní výhodou je různorodá a zajímavá práce, která Vás bude bavit. A to, že na jednání přijedete pěkným autem, už je jenom příjemný bonus.

Velmi nadstandardní platové podmínky.

Prestižní zaměstnání.

Svobodu a nezávislost.

Zajímavou a různorodou práci.

TRADICE A VÝHODY
TRADICE RE/MAX


RE/MAX Elite Reality 2 je součástí společnosti RE/MAX, která nepřetržitě roste více než 50 let a působí ve více než 100 zemích světa. I vy se tak můžete přidat k více než 112 000 makléřů z více než 7 900 kanceláří po celém světě. Můžete se tedy opřít o zázemí, spolehlivost a serióznost jedničky na světových trzích s realitami. Mimochodem "flotila" horkovzdušných balónů RE/MAX čítá více než 100 kusů a je tak jednou z největších na světě.

Světoznámá a respektovaná značka.

Záruka prosperity a stability.

Know-how více než 7 900 kanceláří.JAKÉ VÝHODY S NÁMI ZÍSKÁTE?


Zavedená nadnárodní značka.

Profesionální systém vzdělávání.

Časová nezávislost.

Spravedlivý systém odměn.

LUKÁŠ KLUS


MAJITEL KANCELÁŘEMajitel kanceláře Lukáš Klus

Od roku 2006 se věnuji obchodování s nemovitostmi. Jako makléř nabízím kompletní profesionální služby a totéž učím své makléře. V kanceláři RE/MAX Elite Reality 2 si zakládáme na komplexním, upřímném a férovém přístupu ke klientům. Aktivně přispíváme k dobré pověsti a budování poctivého trhu s nemovitostmi. Máme za cíl mít co nejvíce spokojených klientů, i z tohoto důvodu rozšiřujeme náš tým.

Zajímá vás práce v realitách? Už Vás nebaví chodit každý den do práce na 7:00 a vracet se domů až večer? Každý den, měsíc, rok to samé? Ať děláte málo nebo hodně, každý měsíc na Vás čeká ta stejná výplata?

Víte, že když se pořádně opřete do své práce a klientovi nabídnete ten nejlepší servis, budete také náležitě odměněni? Na účet Vám nechodí každý měsíc 25 tisíc čistého ale 80 tisíc, jaký je to pocit? Rezonují s Vámi tyto otázky? A co víc, představte si, že za rok za dva už se vypracujete natolik, že si budete moct dovolit vlastní investiční nemovitost a každý měsíc Vám bude na účet chodit pasivní příjem. Nepracujte pro peníze, nechte peníze pracovat pro Vás.

Líbily se Vám předchozí řádky? Jste ambiciózní a máte vysoké cíle? Přestaňte jen snít a udělejte krok k Vaší nové budoucnosti. Jste komunikativní a reprezentativní, máte chuť něco dokázat? Pak Vás vítáme v našem týmu s otevřenou náručí.

Víme, že začátky pro každého makléře nejsou jednoduché, proto se osobně snažíme každému nováčkovi vyjít vstříc a pomoci mu v jeho startu kariéry realitního makléře. V našem kolektivu najdete pracovité a vytrvalé kolegy, kteří vám rádi předají své zkušenosti. A silná značka  RE/MAX vaše úsilí podpoří.

Přidejte se k nám!

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.