REALITNÍ RÁDCE

RE/MAX Elite Reality 2


Kdy se vyplatí aukce nemovitosti?

Kdy se vyplatí aukce nemovitosti?

Rád bych vás seznámil s jedním ze způsobů, jak maximalizovat hodnotu vaší nemovitosti - prostřednictvím aukce. Ale pozor, aukce nejsou pro každou nemovitost. Je důležité, aby byla nemovitost dostatečně atraktivní a lákala více kupujících. Když máme nemovitost, o kterou je silný zájem, aukce nám může pomoci získat nejlepší možnou cenu, protože všichni zájemci mají stejnou šanci. A to je fér, že?
V dnešní digitální době se aukce čím dál tím častěji uskutečňují elektronicky, ať už prostřednictvím našeho vlastního aukčního systému nebo specializovaných realitních portálů. Tyto platformy vám poskytnou vše potřebné pro účast v aukci. Pokud se rozhodnete účastnit aukce, budete muset splnit několik podmínek - jako je vyplnění určitých dokumentů a podání nabídky. Aukce začíná a končí v předem stanoveném čase, během kterého můžete podat nabídku, a po skončení aukce obdrží každý účastník výsledky.
Aukce nemusí být vždycky to pravé ořechové, zejména pokud jsou ceny nemovitostí na ústupu. Ale pro ty z vás, kteří máte opravdu atraktivní nemovitost, může aukce přinést tu nejlepší cenovou nabídku. V případě zájmu o více informací, jsem tu pro vás, neváhejte mě kontaktovat!

ZPĚT NA REALITNÍHO RÁDCE

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.