REALITNÍ KANCELÁŘ HAVÍŘOV

RE/MAX Elite Reality 2


Profesionální realitní kancelář je efektivním pomocníkem při nákupu i prodeji nemovitosti

Reality Havířov jsou nabízeny prostřednictvím spolehlivých a proškolených realitních agentů, pro které je spokojenost klientů prioritou. Ve svém oboru prochází pravidelnými školeními a mají za sebou již mnoho zkušeností v oblasti prodeje, pronájmu i nákupu nemovitosti. Pokud na obchod spěcháte, je realitní kancelář efektivní volbou.

V obchodu s realitami se pohybuje mnoho podvodníků

Realitní kancelář v Havířově s dlouholetým působením na trhu s nemovitostmi si zakládá na poctivém jednání. Nikdy nebudete skládat zálohu, aniž by nebyla o této částce sepsána podrobná smlouva, tzv. Dohoda o složení blokovacího depozita. Dokumenty jsou během celého procesu uložené v advokátní úschově. Teprve potom následuje klasická kupní smlouva, samozřejmostí je její potvrzení u certifikovaných a prověřených kanceláří. Tímto procesem je chráněn jak kupující, tak prodávají, i samotná realitní kancelář.

Jsou s vámi od začátku do konce

Profesionální realitní agenti vyřizují za prodávající i kupující veškeré písemnosti. Ty jsou sepsány v souladu se zákony a nařízeními České republiky. Co mnoho klientů oceňuje na poctivých realitních kancelářích, je jejich schopnost jednání s úřady. Tohoto stresujícího procesu se zřejmě rád každý zbaví.

Smlouvu si vždy důkladně přečtěte

Občas se stane, že si lidé řádně nepřečtou smlouvu, když kupují určitou nemovitost. I když je většinou standardní vybavení, jako je například kuchyňská linka, součástí prodeje, nemusí tomu tak být vždy. Při prohlídce, nebo později telefonicky či e-mailem, se nestyďte zeptat na jakoukoliv drobnost. Realitní kancelář Havířov ochotně zodpoví dotazy i na nepodstatné maličkosti. Je vám k dispozici po celou dobu obchodu.

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.