REALITNÍ KANCELÁŘ KARVINÁ

RE/MAX Elite Reality 2


Realitní kancelář vás může zbavit starostí s nákupem i prodejem nemovitosti

Stále žijeme v době, kdy si mnoho prodávajících řekne, že si svou nemovitost prodají sami. Vložit inzerát na inzertní servery přece není tak složité. Málokdo však tuší, jak složitý a stresující obchod s nemovitostmi je. Je potřeba dodržet mnoho nařízení a zákonů, oběhat několik úřadů, sepsat několik listin a stále neexistuje jistota, že k obchodu opravdu dojde. Realitní kancelář Karviná pomáhá svým klientům již několik let. Náš profesionální přístup, dlouholeté zkušenosti a znalosti zákonů a nařízení jsou zárukou úspěšných transakcí.

Celým obchodem vás provedeme od začátku do konce

Od okamžiku, kdy překročíte práh kanceláře či jinak kontaktujete realitní kancelář, se o vás dokonale postaráme.

Prodej nemovitosti v rukách profesionálů

Není žádným tajemstvím, že trh s nemovitostmi je velmi proměnlivý. Reality Karviná nabízené k prodeji či k pronájmu mohou být ve velmi odlišných cenových relacích. Realitní kancelář v Karviné vám pomůže určit cenu k vaší spokojenosti a následně provede zveřejnění prodeje či pronájmu. Profesionálové z realitní kanceláře mají důkladný přehled o místech, kde efektivně inzerovat, a také disponují vlastní databází kupujících a investorů. Veškeré prohlídky se provádí v časech, které vyhovují prodávajícímu, případně po dohodě i bez něj.

Ve chvíli, kdy se objeví spolehlivý zájemce, veškeré formality s ním vyřizuje realitní kancelář. Tento velmi stresující proces je nejčastějším důvodem, proč se lidé na realitní kanceláře obracejí.

Vyhledávání vhodné nemovitosti s profesionálním přístupem

Najít nemovitost, která se má stát vaším domovem, nemusí být tak snadné, jak se na první pohled zdá. Realitní kancelář v Karviné si vyslechne vaše požadavky a preference, a pokud není podobná nemovitost v její aktuální nabídce, vynaloží makléři veškeré úsilí, aby ji našli.

Podobně jako u prodeje nemovitosti, i u její koupě je o klienta nadstandardně postaráno, včetně všech písemností a zařizování na úřadech.

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.