RE/MAX Elite Reality 2

REFERENCE


Lukáš Klus

Od prvního kontaktu vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Dle mého po profesní stránce je to člověk, který zřejmě rozumí své práci. Dal mi vyčerpavající, vysvětlující a taky upřesňující informace. Po stránce lidské, pro mne výborný člověk.

Pan Lukáš Klus je velmi sympatický a znalý muž v oboru. Vše, co bylo potřeba, zařídil velmi rychle. Kladný, proaktivní přístup k lidem.

Není to moje první zkušenost s tímto realitním makléřem. Vždy to bylo vstřícné jednání. Plně doporučuji.

Spolupráce s p.Klusem i celou kanceláří na profi úrovni.

S panem Klusem se velice dobře komunikovalo. Oceňujeme flexibilitu a profesionální přístup!

S prací pana Kluse a jeho týmu jsem byla velmi spokojená. Komunikace probíhala bezproblémově, vždy jsem byla o všem podrobně informována a podklady byly perfektně připraveny. Mohu doporučit.

Se službami pana Kluse jsem byl maximálně spokojen. Nejen, že můj byt byl prodán ve velmi krátkém čase, ale už při prvním setkání se mnou hovořil jasně a srozumitelně, vysvětlil mi jaké kroky budou následovat a příjemným a profesionálním vystupováním si získal moji důvěru.

Hned mne informoval, o dalších krocích, schůzkách,zájemcích atd., takže jsem měl pocit, že se věnuje pouze mému případu a to působilo velmi seriózně. Velmi rychle a obětavě vyřizoval administrativu, KÚ atd. Někteří moji přátelé mají negativní zkušenosti s prodejem přes RK, ale já si tuto cestu prodeje mohu jen pochválit.

Pan Klus je vynikající a profesionální makléř, který se opravdu nebojí žádného zádrhele. Perfektně přistupoval ke mně, jako laikovi a zákazníkovi a ochotně odpovídal na dotazy. Jsem nadmíru spokojená. Prodej proběhl hladce a jsem opravdu vděčná za mravenčí práci, kterou si spolu s kolegyní paní Filipovou dali, aby se problémový pozemek prodal. Doporučuji všemi 10 :)

Naprosto spolehlivý, vstřícný, jednání na velmi vysoké profesionální úrovni.

Kateřina Brožová

P. Brožová velice vstřícná, ochotná nejen výsvětlit náležitosti týkající se prodeje, ale také dovést vše do úplného konce tak, že jsem neměla žádné starosti s vyřízováním. Její kvalitu služeb hodnotím i se sourozenci na vysoké úrovni.

Všechno na jedničku....

Vynikající profesionální přístup.

Skvělá spolupráce a komunikace,děkuji.

Byl jsem velmi spokojen s přístupem paní Kateřiny Brožové,její profesionální přístup ,ochota,trpělivost neměla chybu.

Veronika Konderlová

Byla jsem velice spokojena se sluzbou, kterou mi poskytovala pani Konderlova. Velice profesionalni pristup.

Velice prijemna, spolehliva a opravdu profesionálni maklerka. Vsem doporučuji.

Profi jednani, vse OK.

Makléřka byla velice příjemná, o všem nás informovala, o každém postupu. Jakékoli informace dokázala zodpovědět. Velká profesionalita.

Výborná komunikace, dobrá spolupráce, makléř vždy vyšel vstříc požadavkům zákazníka, velice jsem byla spokojena se vším

Velice výborný profesionální přístup paní makléřky!!!

Velice doporučuji paní makléřku. Byli jsme s ní moc spokojení a vše proběhlo v naprostém pořádku.

Mohu jen doporučit, velmi lidský přístup a velmi profesionální! Určitě bych se na paní Veroniku obrátila zase!

Kamil Krátký

Profesionální přístup, solidní jednání, zajištění veškerých služeb potřebných ke koupi nemovitosti.

S panem Krátkým jsme byli maximálně spokojeni, je to jednička ve svém oboru, vždy nám vše skvěle vysvětlil, všem bych jeho služby doporučila, za mě prostě jednička.

Pan Krátký odvedl dobrou práci při jednání obou stran a byl jsem s prodejem nemovitosti spokojen. Má osobní a lidský přístup a nepůsobí arogantně. Byl jsem spokojen.

Pan makléř Krátký je makléř s velkým M. Spolehlivý, srozumitelný, empatický. Sama jsem ho oslovila po předchozí zkušenosti a nelituji, vše perfektní.

Iveta Matušinská

Byla jsem s p. Matušínskou velmi spokojena. Všechno proběhlo rychle a profesionálně.

Šárka Piačková

Samé klady, lidsky pristup.

Šarka je profesionál každým coulem.Rychlá ,spolehlivá a profesionál.

Paní Piačková je velice pružná,akční,komunikativní,s klientem udržuje kontakt,informuje o dění kolem zakázky,je k dipozici i o víkendu,vše připraví,domluví.Spolupráce byla rychlá,příjemná.

Spolehlivá, ochotná a velmi vstřícná. Člověk na svém místě. Jde vidět, že ji tato práce baví.

Naprosto profesionální, lidská, pomohla mi v nelehké situaci, a za to jí jsem vděčná. Doporučuji všem :-)

Rychlé a korektní jednání, vše proběhlo bez problémů a v příjemné atmosféře.

Práce makléřky byla profesionální. Vše proběhlo rychle, vždy podle naší domluvy. Její aktivita při prodeji bytu byla perfektní a vůbec jsme nečekali, že vše zvládne tak rychle. Jsme maximálně spokojeni.

RE/MAX Elite Reality 2

+420 733 373 964

elitereality2@re-max.cz

Realitní kancelář RE/MAX Elite Reality 2 je provozována společností HTM Group s.r.o., IČ 26834111, se sídlem Dělnická 752/78, Havířov - Prostřední Suchá, PSČ 73564, zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 40107, a je součástí sítě realitních kanceláří RE/MAX v České republice.